Datacard Group Scanshell 800r Scanner for use with CR80 Cards 565930-025
| Country | USA |
| Brand | W4W |
| Manufacturer | W4W |
| Binding | Luggage |
| ItemPartNumber | W4W Registration Card Holder [4 PACK] |
| Model | W4W Registration Card Holder [4 PACK] |
| Color | Black |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |