Peppermint Essential Oil (15ml) USDA Certified Organic, 100% Pure by RejuveNaturals. Promotes Clear Breathing & Digestive Health. For Headaches, Nausea, Diffusion, Internal or Topical Use. Food Grade
| Country | USA |
| Brand | WANLISS |
| Manufacturer | shenzhenshi lanni keji youxian gongsi |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | LNML-3A |
| Model | LNML-3A |
| Color | C-Champagne gold |
| Size | (S11/10 42mm)+(40mm/41mm/38mm) |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |