BABESIDE Lifelike Reborn Baby Dolls - 20 inch Sleeping Realistic Newborn Baby Dolls Soft Body Real Life Baby Dolls Girl with Accessories Gifts for Kids Age 3 + & Collection
| Country | USA |
| Brand | Western Digital |
| Manufacturer | Western Digital |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | WDS480G2G0A |
| Model | WDS480G2G0A |
| Warranty | 3-year limited manufacturer's warranty |
| Color | Green |
| ReleaseDate | 2017-01-01 |
| Size | 480GB |
| UnitCount | 1 |
| Format | Digital |
| UPCs | 718037858500 |
| EANs | 0718037858500 |