Auto Console Covers- Premium Center Console Cover Fits Chevy Silverado Z71 2019-2026 (1500, 2500, with Bucket Seats) Neoprene Armrest Protector Soft Waterproof Fabric (Black)
| Country | USA |
| Brand | WHAMVOX |
| Manufacturer | WHAMVOX |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | U38F41C000Z4Z0186BQD8EC0W |
| Model | U38F41C000Z4Z0186BQD8EC0W |
| Color | Red |
| Size | 32X13cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |