Stanbroil Grill Igniter Replacement for Pit Boss, Durable Hot Rod Ignitor with Fuse
| Country | USA |
| Brand | WIKDAY |
| Manufacturer | WIKDAY |
| Binding | Sports |
| PartNumber | WIKDAY 170-230 lbs Resistance Bands |
| Model | WIKDAY 170-230 lbs Resistance Bands |
| Color | 09 Blue |
| Height | 0.1 |
| Length | 81.9 |
| Weight | 0.5 |
| Width | 1.3 |
| Size | 170-230 lbs |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |