EuTengHao 14400pcs Glass Seed Beads Small Craft Beads for DIY Bracelet Necklaces Crafting Jewelry Making Supplies with Two 0.5mm Clear Bracelet String (600Pcs Per Color, 24 Colors)
| Country | USA |
| Brand | WORKPRO |
| Manufacturer | Hangzhou Great Star Industrial Co.,LTD. |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | W017017A |
| Model | W017017A |
| Color | Multi-color |
| Size | 8-inch/210mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 820909764793 |
| EANs | 6914280004648 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |