HeroClix: Nick Fury LMD BIBTB (Promo) # 100 (Limited Edition) - Captain America
| Country | USA |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| Brand | WorkPro |
| Color | Red&Blue |
| EAN | 0820909724476 |
| Label | WorkPro |
| Manufacturer | WorkPro |
| Model | W014014A |
| MPN | W014014A |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | W014014A |
| Publisher | WorkPro |
| Size | Pocket Size |
| Studio | WorkPro |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |