SafBbcue Spirit e310 Flavorizer Bars for Spirit 300 and GS4 Spirit II E310 Spirit E310 E/S315 E/S320 Grills with Front Control, 7636 Heat Plates (15.3") & 69787 Burner Tubes (18")
| Country | USA |
| Brand | WORKSHOP Wet/Dry Vacs |
| Manufacturer | Emerson Tool Company |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | WS25002A |
| Model | WS25002A |
| Warranty | No warranty. |
| Color | Black |
| Size | 2-1/2" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 648846100289 |
| EANs | 0648846100289 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |