Jocuu Juicer Accessory no. 5, Juicing Body Replacement Part for Slow Masticating Juicer ZM1503, Feeding Chute, Easy to Assemble, Disassemble & Clean, 100% BPA Free, Food Grade Material
| Country | USA |
| Brand | WPJBDS |
| Manufacturer | WPJBDS |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | CYG014-Stainless Steel-1000-1.5m |
| Color | Stainless Steel 1000ml |
| Size | 0.6-1.5m/1.9-4.9ft |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |