DRESSTELLS Cocktail Dress for Women, Spring Sparkly Formal Wedding Guest Evening Prom Party Sequin Mother Bride Slit Maxi Gown Dresses Glitter Navy M
| Country | USA |
| Brand | WPJBDS |
| Manufacturer | WPJBDS |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | CYG014-Stainless Steel-500-1.5m |
| Color | Stainless Steel 500ml |
| Size | 0.6-1.5m/1.9-4.9ft |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |