Tall Winter Boots for Women,Fashion Lightweight Keep Warm Fur Boots for Women Winter,Comfortable Walking Trekking Womens Snow Boots Waterproof,Rubber Sole (Color : Black, Size : 8)
| Country | USA |
| Brand | WZRELB |
| Manufacturer | Yueqing Reliable Electric co.,ltd |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SE4000W48V |
| Model | SE4000W48V |
| Warranty | 1 Year |
| Color | silvery white |
| ReleaseDate | 2025-04-01 |
| Size | 4000W 48V |
| UnitCount | 1 |