My Way Emergency Contraceptive 1 Tablet, Female Contraceptive, Adult, Single Tablet
| Country | USA |
| Brand | Wacom |
| Manufacturer | Wacom |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | LP1100K |
| Model | LP1100K |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2020-11-01 |
| Size | 143 x 12 mm |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4949268792028 |