Coolbestda 2Pcs Rubber 4buttons Smart Key Fob Full Protector Remote Skin Cover Case Keyless Jacket for 2019 2020 2021 2022 2023 2024 Toyota Highlander Camry Avalon C-HR Prius Corolla HYQ14FBC
| Country | USA |
| Brand | Warmstor |
| Manufacturer | Warmstor |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | HDMI-UD8K |
| Model | HDMI-UD8K |
| Warranty | 2 Year Manufacturer |
| Color | 8K UP DOWN 4-PACK |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 752811100553 |
| EANs | 0752811100553 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |