Premium Fountain Pen, 0.4 Mm Fine Nib, Smooth Writing, Classic Black with Ergonomic Design for Students & Professionals
| Country | USA |
| Brand | Wathai |
| Manufacturer | Wathai |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | EC9225B110-240V |
| Model | EC9225B110-240V |
| Size | 92x25mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 702334356814 |
| EANs | 0702334356814 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |