Pinemeadow Golf PGX Wedge, Left Hand, Steel, Regular, 56-Degree
| Country | USA |
| Brand | Sooez |
| Manufacturer | Sooez |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | SZA0502-0203A |
| Model | SZA0502-0203A |
| Color | Glossy White |
| Size | 12"x12" 15Pack |
| UnitCount | 15 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |