Hao Kaisen Mini Folding Mouse 2.4GHz Arc Optical Touch Wireless Mouse with USB Receiver Suitable for Notebook (Black)
| Country | USA |
| Brand | Sooez |
| Manufacturer | Sooez |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | SZA0502-3601A |
| Model | SZA0502-3601A |
| Color | Matte White |
| Size | 12" x 11 FT |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |