JAAGS Windshield Rear Window Molding 1947-1954 Compatible with Chevrolet - Compatible with Truck 1947-1949 Compatible with GMC - Compatible with 100-22 - 2720 S Gry
| Country | USA |
| Brand | Wichelt-Permin |
| Manufacturer | Wichelt Imports |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 357-352A |
| Model | 357-352A |
| Color | Blue |
| Height | 0.0393700787 |
| Length | 25 |
| Weight | 0.15211896078 |
| Width | 18 |
| Size | 18" x 25" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |