Kirkland Signature Fish Oil 1000 mg, 400 Softgels (2 Pack)
| Country | USA |
| Brand | Wichelt-Permin |
| Manufacturer | Wichelt Imports |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 355-171A |
| Model | 355-171A |
| Color | Chalkboard Black |
| Size | 18" x 25" |
| UPCs | 843063084170 |
| EANs | 0843063084170 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |