Marchpower Cooling Blanket Arc-Chill Q-Max >0.5 Summer Blanket Thin Lightweight Breathable Soft Double Side Cooling Blanket for Hot Sleepers Night Sweats Year Round Bed Blanket Machine Washable
| Country | USA |
| Brand | Winco |
| Manufacturer | Winco |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | AFP-12A |
| Model | AFP-12A |
| Color | Silver |
| Size | 12" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 842169105703 |
| EANs | 0842169105703 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |