Wolverine Men's W02421 Raider Boot
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Wolverine |
| Color | Black |
| Department | mens |
| Label | Wolverine |
| Manufacturer | Wolverine |
| Model | RAIDER 6" CONTOUR WELT S/T EH-M |
| MPN | RAIDER 6" CONTOUR WELT S/T EH-M |
| PartNumber | RAIDER 6" CONTOUR WELT S/T EH-M |
| Publisher | Wolverine |
| Size | 9.5 M US |
| Studio | Wolverine |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |