Easyology Large Cat Litter Mat / Cat Litter Trapping Mat / Litter Box Mat - Easy Clean, Extra Thick, Durable, Phthalate Free, Soft on Kitty Paws with Scatter Control, 35" x 23", Ocean Blue
| Country | USA |
| Brand | XTRONS |
| Manufacturer | XTRONS |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ICE/ACS/14-003A |
| Model | 14-003A |
| Size | 14-003A |
| EANs | 5055869104494 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |