Timekettle W4 Translation Earbuds,for Global Business & Relationships,Bone-Voiceprint Sensor for Clear Voice in Noise, AI Auto-Correction,Protected Privacy with GDPR,Instant Setup via iOS/Android APP
| Country | USA |
| Brand | Xentec |
| Manufacturer | Xentec |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | XENTECBULB-H1-10K |
| Model | XENTECBULB-H1-10K |
| Warranty | Manufacturer warranty for 180 days from date of purchase. |
| Color | 10000K |
| Size | H1 Single Beam |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |