MakerFocus ESP8266 Development Board WiFi Kit 8 Support WiFi Integrated CP2104 4MB SPI Flash with 0.91 Inch OLED Display for Ar duino IDE NodeMCU LUA
| Country | USA |
| Brand | Xentec |
| Color | 8000K |
| Label | Xentec |
| Manufacturer | Xentec |
| Model | H11 |
| MPN | XT55WSLKIT-H11-8K |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | XT55WSLKIT-H11-8K |
| Publisher | Xentec |
| Size | H11 |
| Studio | Xentec |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |