Osilly 8PCS Car Brake Lining Thickness Gauges, Color Coded SAE & Metric Brake Pad Measuring Tool, Heavy Duty 8-in-1 Automotive Disc and Drum Lining Measure Ruler, Universal for Vehicles
| Country | USA |
| Brand | XmasExp |
| Manufacturer | XmasExp |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 1.57in Red |
| Model | 1.57in Red |
| Color | Red |
| ReleaseDate | 2025-04-11 |
| Size | 1.57" |
| EANs | 7904631633602 |