Miller Manufacturing ACC1 Wire Cage Clips, 1-Pound Bag
| Country | USA |
| Brand | YARDGARD |
| Manufacturer | Midwest Air Technologies Inc |
| Binding | Lawn & Patio |
| PartNumber | 309223A |
| Model | 309223A |
| Color | Color - Galvanized |
| Height | 36.22 |
| Length | 14.96 |
| Width | 14.96 |
| Size | 36" x 100'/2" x 1" |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |