Alas, She Drowned: A Stratford Upon Avondale Mystery (The Stratford Upon Avondale Mysteries Book 1)
| Country | USA |
| Brand | YEUIKERR |
| Manufacturer | YEUIKERR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | Amber Plastic Spray Bottles 4 oz |
| Model | Amber Plastic Spray Bottles 4 oz |
| Color | Amber |
| Height | 6 |
| Length | 1.75 |
| Weight | 1.9400679056 |
| Width | 1.75 |
| Size | 4 oz |
| NumberOfItems | 36 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |