GOMEXUS Power Cord for Daiwa Tanacom 1000 Seaborg 300J Shimano ForceMaster 2000 Electric Reels Power Cable 270cm 8.86 Feet
| Country | USA |
| Brand | YUTIANHOME |
| Manufacturer | YUTIANHOME |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | YT-LC-OM3-3.0-75m |
| Model | YT-LC-OM3-3.0-75m |
| Color | Black |
| Size | 250ft(75m) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |