Skinny & Co. 100% Raw Peppermint & Coconut Oil Pulling Kit for Healthier Teeth and Gums (8.5 Oz)
| Country | USA |
| Brand | YWAOOH |
| Manufacturer | YWAOOH |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | Catnip Powder 25g |
| Model | Catnip Powder 25g |
| Color | Green |
| Size | 25g |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |