POHADON Fairy Grunge Gloves Alt Emo Goth Accessories Fingerless Ripped Long Sleeve Arm Warmers Y2k Gyaru Arm Sleeve Harajuku Egirl (One Size,Gray)
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Yaheetech |
| Color | Silver |
| Department | mens |
| Label | Yaheetech |
| Manufacturer | Yaheetech |
| Model | 0-HK_YFA716A |
| MPN | 0-HK_YFA716A |
| PartNumber | 0-HK_YFA716A |
| Publisher | Yaheetech |
| Studio | Yaheetech |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |