BigButer 3D Moon Light Lamp, 16 Colors 3D Galaxy Moon Lamp with Stand, USB Charging, Remote & Touch Control Room Decor for Birthday Party Gifts
| Country | USA |
| Brand | Yamaha |
| Manufacturer | Yamaha |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | HS4 W |
| Model | HS4 W |
| Warranty | 1 year manufacturer warranty yamaha corporation of america (yamaha) is proud of the experience and craftsmanship that goes into every product we represent. Yamaha sells its products through a network of authorized yamaha retailers. Only these authorized retailers are equipped with sales and service support materials and training that are not readily available to non-authorized retailers. The yamaha limited warranty applies only to products that have been purchased from an authorized yamaha retailer in the fifty united states (including the district of columbia) and used in this area. For more information, please review the yamaha limited warranty for this product on our website. |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2023-11-15 |
| Size | 4.5" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 889025150347 |
| EANs | 0889025150347 |