FLYPROFiber- 1M-6Pack OS2 LC to LC Single Mode Fiber Patch Cable, SM Fiber Optic Cable, SMF Singlemode Fiber Jumper Cord, Duplex, 9/125um, Yellow, LSZH, 1M(3ft)-6Pack
| Country | USA |
| Brand | YiKaiEn |
| Manufacturer | YIKAIEN |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | YKN-XK-6P-001-22cm |
| Model | YKN-XK-6P-001-22cm |
| Size | 8.6inch 22cm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 719986281418 |
| EANs | 0719986281418 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |