Zep Air and Fabric Odor Eliminator - 32 oz (Pack of 2) ZUAIR32 - Refresh Your Home, Office and Business
| Country | USA |
| Brand | Yudylg |
| Manufacturer | Yudylg |
| ItemPartNumber | 20 Gauge Sheet Metal Steel 12" x 16" |
| Color | 12" x 16" |
| Size | 12" x 16", 20 Gauge |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |