Knit Step by Step: More Than 150 Techniques and Stitch Patterns with 10 Easy Projects
| Country | USA |
| Brand | ZENY |
| Manufacturer | ZENY |
| ItemPartNumber | ZENY2429A |
| Model | ZENY2429A |
| Warranty | 1 year. |
| Color | Pink |
| Size | 32.9" L X 15.4" W X 31.1"-35.8" H |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |