Power Wheels Jeep Wrangler Willys Ride-On Battery Powered Vehicle with Sounds & Lights for Preschool Kids Ages 3+ Years, Black
| Country | USA |
| Brand | Z Z-EDGE |
| Manufacturer | Z Z-Edge |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | U27P4K |
| Model | U27P4K |
| Color | 27" IPS 4K P |
| UPCs | 815895022026 |
| EANs | 0815895022026 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |