77MM Altura Photo Neutral Density Professional Photography Filter Set (ND2 ND4 ND8) + Premium MagicFiber Microfiber Cleaning Cloth
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Zomei |
| Color | Star 4+6+8 |
| EAN | 0702534721986 |
| Label | ZOMEi |
| Manufacturer | ZOMEi |
| Model | 77mm star 4+6+8 |
| MPN | 77mm star 4+6+8 |
| PartNumber | 77mm star 4+6+8 |
| Publisher | ZOMEi |
| Size | 77mm |
| Studio | ZOMEi |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |