Japanese Nuru Massage Gel Powder 40g | Formulated with Natural Aloe Vera & Seaweed | Made in Japan | Paraben & Glycerine Free | Fragrance-Free | Makes 1.05 gal/ 4L | Vegan | Sumire
| Country | USA |
| Brand | ZOUPW |
| Manufacturer | ZOUPW |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | SP-ZP-FSP-100W |
| Model | ZOUPW-FSP-100W |
| Color | Orange |
| Size | 100W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |