Mehron Makeup StarBlend Cake Makeup | Wet/Dry Pressed Powder Face | Powder Foundation | Black Body and Face Paint 2 oz (56g)
| Country | USA |
| Brand | ZTTXL |
| Manufacturer | ZTTXL |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 30W |
| Model | 30W |
| Color | Black |
| Size | 30W |
| UnitCount | 3 |
| UPCs | 782125754746 |
| EANs | 0782125754746 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |