Velztorm White Praetix Custom Built Y60 Gaming Desktop PC (GeForce RTX 5070 Ti 16GB (Beats 4080), Liquid Cooled Intel i9-14900K, 32GB DDR5, 2TB PCIe SSD, 1000W PSU, WiFi 6,Win11Pro)
| Country | USA |
| Brand | Zerodeko |
| Manufacturer | Zerodeko |
| ItemPartNumber | UIE01WGC7S56OT851LQ820K |
| Model | UIE01WGC7S56OT851LQ820K |
| Color | Assorted Color |
| Size | 10*10cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |