ATHLEDICT Plantar Fasciitis Socks + Arch Support Compression Sleeves for 24/7 Comfort & Pain Relief of Achy Feet, Heel & PF - Better Than Night Splint Brace - for Men & Women (Nude, L/XL)
| Country | USA |
| Brand | auxua |
| Manufacturer | auxua |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | DW5035-3m |
| Model | DW5035-3m |
| Color | Grey |
| Size | 118"*11.8" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |