GFDKGKJ Support Front Driver Left Side Outer for VW for Beetle 2012-2019 Left Hand (Plastic), adapt to your car
| Country | USA |
| Brand | deBeer |
| Manufacturer | deBeer Watch Bands |
| Binding | Watch |
| ItemPartNumber | LM242-18mm |
| Model | LM242-18mm |
| Color | Two-Tone |
| Size | 18mm |
| UPCs | 602269903544 |
| EANs | 0602269903544 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |