GI4MI GPS Electric Dog Fence Wireless Containment System with 3 Safety Modes, Waterproof Rechargeable Collar Adjustable 25-999yd Radius for Yard/Park/Beach
| Country | USA |
| Brand | fanquare |
| Manufacturer | FangKuai |
| ItemPartNumber | FKT0631A |
| Model | FKT0631A |
| Color | Relif |
| Size | 8 oz |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |