Bandai Hobby - Kamen Rider - Masked Rider Agito Ground Form, Bandai Spirits Figure-Rise Standard Model Kit
| Country | USA |
| Brand | fanxiang |
| Manufacturer | fanxiang |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | KS10-128GB |
| Model | KS10-128GB |
| Warranty | 5 Year Manufacturer |
| Color | black |
| Size | 128GB |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |