Takki 99Wh Portable Power Station, Solar Generator with Camping Gear Light AC Outlet Peak 120W Battery Pack for Camping Home Laptops Outdoor Emergency Power Outage
| Country | USA |
| Brand | fishkeeper |
| Manufacturer | fishkeeper |
| ItemPartNumber | FK129-8W |
| Model | FK129-8W |
| Warranty | 2 years. |
| Color | Black |
| Size | 8W for 2-5Gallon |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |