UNITE Hair – BLONDA Toning Purple Shampoo – Neutralizes Brassy & Yellow Tones in 60 Seconds – Brightens Blonde, Gray & Highlighted Hair – 8 Fl Oz
| Country | USA |
| Brand | hygger |
| Manufacturer | hygger |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | HG028-25W |
| Model | HG028-25W |
| Warranty | One-year limited warranty. |
| Color | Black |
| Size | 25W (for 18-24 inch Tank) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |