Canon PowerShot ELPH 180 20 MP Digital Camera (Red) + 32GB Card + Battery and Charger + Accessory Bundle
| Country | USA |
| Brand | hygger |
| Manufacturer | hygger |
| ItemPartNumber | HG028-35W |
| Model | HG028-35W |
| Warranty | One-year limited warranty. |
| Color | Black |
| Size | 35W (for 24-30 inch Tank) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |