PowerStep ArchWear Flip Flop, Arch Supporting Orthotic Thong Sandal, Black, Women's Size 9
| Country | USA |
| Brand | iStrap |
| Manufacturer | Qimeila |
| Binding | Watch |
| ItemPartNumber | iStrap-US-BK28-20mm |
| Model | iStrap-US-BK28-20mm |
| Color | Black |
| Size | 20mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |