Birthdate Candles, April 19 - Aries Zodiac Scented Candles Birthday Gift - Mint, Geranium & Cedarwood Scent - All-Natural Soy & Coconut Wax, 60-80 Hour Burn Time - Made in USA
| Country | USA |
| Brand | inShareplus |
| Manufacturer | ShenZhen ZuoEn Technologies Co. Ltd |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | ISP-NW-PS-12V-WP-UL-24W |
| Model | 1 Pack-12V 2A |
| Color | 12V 2A 24W |
| Height | 2.2 |
| Length | 2.92 |
| Weight | 0.1984160358 |
| Width | 1.6 |
| Size | 12V 2A |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |