Samsung Galaxy S8 Plus Case, VPR 3 in 1 Hybrid Cover Hard PC Soft Silicone Rubber Heavy Duty Shock Absorbing Protective Defender Case for Samsung Galaxy S8 + Plus (2017) 6.2 inch (Dark Purple+Black)
| Country | USA |
| Brand | jinchan |
| Manufacturer | CKNY HOME FASHION |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | JCRGSAFARI-L19040A |
| Model | JCRGSAFARI-L19040A |
| Color | Black,white |
| Size | 5'1" x 6'3" (Cowhide) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |