nuLOOM Traditional Waterfall Vintage Abstract Accent Rug, 2' x 3', Blue
| Country | USA |
| Brand | nuLOOM |
| Manufacturer | nuLOOM |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | RZBD04A |
| Model | RZBD04A |
| Color | Blue |
| Size | 6' 7" x 9' |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 841388184247 |
| EANs | 0841388172381 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |