Commander 55 Gallon 3 MIL (eq) Heavy Duty Contractor Bags with Flap Ties - 36" x 56" with flaps - Pack of 10 - For Contractor, Industrial, & Outdoor
| Country | USA |
| Brand | roborock |
| Manufacturer | roborock |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Roborock QV 35A |
| Model | Roborock QV 35A |
| Color | Black |
| Size | QV 35A Black |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 195043006697 |
| EANs | 0195043006697 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |